Tombala merkezi- Tombala

Bonus ?

Bonus Kullanımı

Değerli üyemiz Ziyaretçimiz ;

50 ₺ Ücretsiz üyelikte aldığınız Bonus'tan, Günlük çark çevrimlerinden veya size gelen günlük hediye bonustan, kazandığınız ödülleri nakite çevirebilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Siz değerli üyelerimizin kazancına kazanç katmak adına, kazandığınız ücretsiz bonusu en az 500 ₺ yapmanız durumunda %10'unu nakite çeviriyoruz!

Her 500 ₺ Bonus %10'u 50 TL nakit olmak üzere nakit akışınıza aktarabilir ve Nakit akışınıza aktardığınız para artı ilk yatırdıgınız para ile beraber x2 yani örnek vermek gerekirse, 3000 ₺ bonusunuz var, 100 TL yatırım yaptınız, 3000 ₺ bonus'un %10 unu yani 300 ₺ nakite aktardınız Toplam nakit bakiyeniz 400 ₺ oldu bunu nakit odalarımızda oynıyarak x2 katı yani 400 olan bakiyenizi 800 TL ve üzeri yaptıgınızda ki bu çok basiit, bir tombala yapsanız güzel bir odada yetecektir! çevrimi tamamladıktan sonra Nakitinizi 15 ila 30 dakika arasında hesabınıza alabilirsiniz.

İlk yatırım için çevrim çıkmaktadır, sonrasında sürekli bonus çevrimi yapabilir 300 TL ve üzeri olduğunuzda nakitiniz anında çekebilirsiniz!

NOT: En az bir defa ödeme yapmış müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanabilir.

NOT: Çekimlerde alt limitimiz 300 TL dir.

Tombala Vazgeçilmez Bir Hastalıktır, Ve Buna Saygı Duyan Tek Yer tombalamerkezi'dir ! Paranız Bizde Daima GÜVENDEDİR!.

tombala merkezi Bol Şanslar Diler.

Önemli NOT

( Parasız üyeliklerin ) Günlük sitemiz tarafından verilen bonuslar veya çark çevrimden kazanılan bonuslar Haftalık olarak Her Cumartesi günü saat 00.00'da kullanılmazsa ( yani nakite çevrimi yapılmaz ise ) sistem tarafından otomatik silinmektedir.