Tombala merkezi- Tombala

Ödeme Tipleri

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile ödemelerde, ödemeleriniz hesap özetinize Alışveriş Sitesi açıklamasıyla yansıtılacaktır. Kesinlikle Tombala, Oyun, Kumar gibi açıklamalar yansıtılımaz. Kredi kartı ile ödemelerde hesabınızdan gerekli ücret çekildikten sonra banka, tarafımıza olumlu dönüş yapıtığında, çekim yaptığınız ücret, otomatik olarak hesap işlemlerinizde görüntülenecektir.

Kredi kartı ile ödeme işlemleri sitemizin dışında banka ile sizin aranızda gerçekleşmektedir, bu nedenle bilgileriniz tarafımızca görüntülenmemektedir.

Havale / EFT ile Ödeme

Sitemize giriş yaptıkdan sonra üstteki kullanıcı panelinden Para Yatır butonuna veya menüden Para Hareketleri > Para Yatır'a tıklayın ve gelen sayfadan Banka Havalesi'ni seçin. Buradan size uygun bankayı seçerek, en az 100 ₺ olacak şekilde havale/eft işleminizi gerçekleştirin. Ardından aynı sayfanın alt kısımda bulunan Havale/EFT Formu'nu doldurup, Gönder butonuna tıklayarak bize gönderin.

Havale işlemleriniz, 5 ila 10 dakika içerisinde onaylanıp sitedeki nakit bakiyenize yüklenecektir.

Cep Bank ile Ödeme

Cep Bank, bildiğiniz üzere telefonunuzda yüklü olan Mobil Bankacılık değildir. Cep Bank, hesabınızdan, herhangi bir telefon numarasına gönderilen bir havale yöntemidir.

Cep Bank ile ödeme gönderirken, havaleyi, bir yakınınızın (Örneğin; Eş, Akraba, Arkadaş gibi) numarasına yapmanız gerekmektedir. SMS şifresi, havaleyi gönderdiğiniz telefon numarasına gönderilmektedir. Cep Bank ile ödemelerde en az 100 ₺ yatırabilirsiniz. Bunun üzerindeki tutarlar ise 10 ve katları şeklinde olmalıdır. Havaleyi gönderdikten sonra yeniden Para Yatır butonuna veya menüden Para Hareketleri > Para Yatır'a tıklayın ve Cep Bank/Havale'yi seçin. Ardından sayfada bulunan Cep Bank/Havale Formu'nu doldurup, Gönder butonuna tıklayarak bize gönderin.

Cepbank işlemleriniz, ortalama 1 saat içerisinde onaylanıp sitedeki nakit bakiyenize yüklenecektir.